AURELIO
WARSZAWA

Świetnie zestrojony system nagłośnieniowy i efektowne światła są tymi rzeczami, które sprawiają nam największą satysfakcję w naszej pracy. To one przyczyniają się do tego, że oddanie nowego lokalu do użytku staje się tak ekscytującym wydarzeniem.

Jeden z najbardziej wyczekiwanych klubów / restauracji w Warszawie został wyposażony w system Air Motion od Void Acoustics.

Bardzo dużą uwagę przyłożyliśmy do strojenia systemu dźwiękowego. Jest to jeden z bardziej ekscytujących momentów w naszej pracy.

Dlatego zawsze staramy się kierować realizowanymi przez nas projektami tak, aby wszystkie czynniki wpływające na końcowe brzmienie nagłośnienia jak i praktyczną stronę jego użytkowania były dokładnie przemyślane na każdym etapie przedsięwzięcia.

Do czynników tych należą między innymi akustyka pomieszczenia, w tym zastosowane adaptacje akustyczne, odpowiedni dobór technologii i umiejscowienia źródeł dźwięku oraz poprawne wykonanie instalacji.

Jeżeli o wszystkie te aspekty należycie zadbano, strojenie staje się czystą przyjemnością a możliwość posłuchania efektów przynosi niesamowitą satysfakcję.

Przyszłym gościom zaś, zapewni niezapomniane wrażenia z imprez!