DOM KULTURY
W WOLBROMIU

Dla Domu Kultury w Wolbromiu przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy kompleksowy projekt  unowocześnienia w zakresie technologii scenicznych w tym nagłośnienia i oświetlenia scenicznego.

System nagłośnienia: Do realizacji systemu nagłośnienia sali koncertowej użyto rozwiązań marki Admson. Zamontowany został system wyrównany liniowo IS7, wraz z kolumnami niskotonowymi IS119. Zestaw ten pełne pokrycie dźwiękiem przestrzeni, oraz spełniający wymagania riderów technicznych artystów. System zasilany jest dedykowanymi wzmacniaczami LabGruppen.

System oświetlenia scenicznego:  Na potrzeby ośrodka kultury zaproponowaliśmy uniwersalny system oświetlenia scenicznego, który sprosta wymogom różnorodnych wydarzeń w nim realizowanych. System został oparty na nowoczesnych i energooszczędnych aparatach oświetleniowych LED o wysokiej kulturze pracy i bardzo dobrych parametrach świetlnych. W tym:

  • Oprawy profilowe LED
  • Oprawy Fresnel LED 3200K i RGBW
  • Głowice Spot LED
  • Głowice efektowe Wash.

Do realizacji użyto rozwiązań marki Brighter Lighting. System sterowania oparty został o konsoletę oświetleniową Chmasys MQ70.