SCENA 54
KATOWICE

„Prestiżowy Klub muzyczny zlokalizowany w centrum Katowic, w budynku dawnego banku, przenoszący gości, wystrojem i klimatem na plan filmu „”Wielki Gatsby”” do tego perfekcyjne brzmienie systemu nagłośnieniowego oraz ciekawe oświetlenie efektowe.

Na potrzeby tego przedsięwzięcia zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy rozwiązania oświetlenia, nagłośnienia i video a także zintegrowanego systemu sterowania.

System nagłośnieniowy:

Został oparty o rozwiązania marki KV2 Audio, która w świecie klubowym znana jest z wielu prestiżowych realizacji, jak choćby Klub Amnesia na Ibizie. W tej realizacji zastosowano gółwny system pasywny typu Pint Source oparty na 4 kolumnach serii ESD 12″” oraz 4 kolumny niskotonowe oparte na przetwornikach 18″”. Nagłośnienie strefowe w lokalu zostało zrealizowane również na rozwiązaniach tego samego producenta. Do zasilania systemu wykorzystano dedykowane wzmacniacze oraz rozwiązania marki Powersoft.

System oświetlenia:

Robiący wrażanie na gościach od wejścia ale nie nachalny system oświetleniowy. Oparty na ponad 20 oprawach w tym ruchomych głowicach typu WASH umożliwiających pokolorowanie całej przestrzeni parkietu i ożywienie jej poprzez efekty świetlne które realizowane są przez te same urządzenia oraz głowice typu BEAM. Do realizacji wykorzystano rozwiązania marki Brighter LIghting, DTS, Chamsys, Look Solution.

Video i Sterowanie:

W przestrzeni odbywają się też imprezy zamknięte i konferencje oraz transmisje wydarzeń, dlatego nie mogło zabraknąć źródeł wyświetlania obrazu. Zainstalowane zostały 2 laserowe projektory firmy SONY o jasności 5000Ansi.

Za sterowanie całością instalacji odpowiadają rozwiązania marki KRAMER, które integrują sterowanie dźwiękiem, w zakresie głośności wyboru, źródeł dźwięku, sterowania źródłami, sterowanie projektorami, oraz oświetleniem. „