SINGLE SCENA
KRAKÓW

Klub z muzyką na żywo zlokalizowany przy ulicy Floriańskiej w Krakowie. W realizacji dla tego klienta byliśmy odpowiedzialni za projekt, dobór rozwiązań w zakresie oświetlenia, nagłośnienia video i sterowania oraz realizacje całego projektu.

System nagłośnienia:

Główny system dźwiękowy został oparty na rozwiązaniach brytyjskiej marki Void Acoustics. Do nagłośnienia strefowe użyto produktów marki Audac. Do zasilania systemu użyto dedykowanych przez producentów wzmacniaczy mocy.

Oświetlenie sceniczne:
Dopasowany do przestrzeni nie wielki, efektowny system oświetlenia w którym znalazły się oprawy wash z możliwością niezależnej kontroli diod LED Brighter Mini Eye, oprawy LED SPOT 150W oraz oświetlacze Fresnel 100W.

Video i sterowanie:
Na potrzeby realizacji zainstalowano projektor Optoma, wyświetlający kontent mappingowy, oraz w razie potrzeby dowolny materiał video, na sterowanym elektrycznie ekranie projekcyjnym.

Do zarządzania projektorem i ekranem oraz systemem audio w zakresie sterowanie głośnościami, wybór źródła dźwięku, sterowanie źródłami dźwięku wykorzystano rozwiązania Tesira BiAmp.